Zaczarowana bramka gości !

• autor: Szymon-Stachura, 2016-02-11 16:13

IKAR Odporyszów - JUNIORZY Termalica Bruk-Bet Nieciecza

0-1

W niedziele o godzinie 15:00 rozpoczął się mecz między zespołem IKARA Odporyszów i juniorskiej drużyny z Niecieczy. Gospodarze w dobrych nastrojach po ostatnio wygranym sparingu wyszli na murawę, na której jeszcze leżał śnieg.. i zaczęli kolejną próbę przed rundą wiosenną.

Pierwsza połowa obfitowała w wiele doskonałych prób naszych napastników lecz mimo to wynik do przerwy to 0-0.

Po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę czarne chmury zawisły nad IKAREM - sędzia podyktował rzut karny dla gości. Na szczęście niewykorzystany i znów zaczęła się ofensywa gospodarzy. Niestety nadal żaden strzał nie chciał "siedzieć" w bramce.
i tak do 87minuty gdzie po strzale po ziemi wpadła pierwsza bramka - niestety dla drużyny juniorów.

Mecz skończył się wynikiem 0-1. Podsumowując nasi seniorzy zaprezentowali się bardzo dobrze, mecz obfitował w wiele składnych akcji dzięki których momentalnie nasi napastnicy stawali oko w oko z bramkarzem rywali lecz kompletny brak odrobiny szczęścia sprawił, że to goście wyjechali ze zwycięstwem. Pozostaje mieć nadzieje, że w następnym sparingu szczęście będzie po naszej stronie i to my będziemy cieszyć się ze zwycięstwa.